Partnerzy

Nasi partnerzy oferują swoim klientom dodatkową wartość, a przez to zwiększają przychody zarówno swoje, jak i swoich klientów. Współpracując z one2tribe, nasi partnerzy oferują swoim Klientom innowacyjne rozwiązanie, które w szybki sposób zwiększa produktywność i satysfakcję pracowników. Gwarantujemy sukces i zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie sprzedaży oraz marketingu. Współpracując z nami uzyskasz również pełną pomoc w zakresie wsparcia technicznego.

  • Producenci rozwiązań IT
    Wzbogać swoje rozwiązanie informatyczne o elementy gamifikacji i zapewnij swoim klientom dodatkową wartość. Prosta integracja z naszym systemem umożliwi Ci osiąganie większych zysków, poprzez oferowanie klientom kompleksowego rozwiązania wykorzystującego mechanizmy grywalizacji.
  • Twórcy rozwiązań motywacyjnych i szkoleniowych
    Jesteś firmą oferującą rozwiązania motywacyjne lub szkoleniowe? Wzbogać je o elementy gamifikacji i zaoferuj swoim klientom unikalną wartość. Zapewniaj swoim klientom opiekę oraz wsparcie w zakresie tworzenia mechaniki programu, jej analizy i zmian oraz analizy behawioralnej.
  • Partnerzy wiedzy
    Jesteś psychologiem? Zajmujesz się psychologią behawioralną, społeczną lub ekonomią behawioralną? Otwórz się na współpracę z one2tribe i bądź dostawcą wiedzy z tego zakresu.